OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
na niedzielę 27 lipca 2014
  1. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, dziś przed naszym kościołem, można zapisać się i otrzymać materiały na Pieszą Wrocławską Pielgrzymkę na Jasną Górę, która będzie miała miejsce w dniach od 2 do 10 sierpnia. Zachęcamy, mających siły, do pójścia z grupą karmelitańską „Osiemnastką”. Przypominamy, że pątnikom pielgrzymującym na Jasną Górę towarzyszyć będą poprzez swoją modlitwę i czuwanie pielgrzymi duchowi, którzy w czasie trwania pielgrzymki będą spotykać się w kościele w czasie Apelu Jasnogórskiego. Zachęcamy również do zapisywania się i do tej formy duchowej pomocy.

  2. Przypominamy, że trwa dziewięciodniowa nowenna przed pielgrzymką na Jasną Górę do św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edith Stein), patronki „osiemnastej” grupy karmelitańskiej. Codziennie Msza św. o godz. 1800 z modlitwą nowenny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy uczestników pielgrzymki i pielgrzymów duchowych, którzy towarzyszyć będą pątnikom przez codzienną modlitwę.

  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek po Mszach św. o godz. 1130 i 1800 nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. W sobotę Msza św. w intencji Róż Żywego Różańca naszej parafii połączona z wymianą tajemnic różańcowych i nabożeństwem do Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny. W tych dniach okazja do spowiedzi św. podczas każdej Mszy świętej.

 

Idź na górę