aktualności klasztoru Wrocław wróć

Rekolekcje ze św. Michałem Archaniołem


Wrzesień 25, 2020

https://i1.wp.com/powolania.karmelicibosi.pl/wp-content/uploads/sites/12/2020/09/rekolekcje-michal-i-tereska-plakat-pazdziernik-2.jpg?ssl=1

Chcę kochać jak dziecko i walczyć jak nieustraszony wojownik – pod takim hasłem odbędą się we Wrocławiu, w dniach 28-30 września, rekolekcje przed świętem św. Teresy od Dzieciątka Jezus dla wszystkich Dzieci Bożych, rozpalonych pragnieniem ewangelizacji i zdobywania dusz dla Boga oraz dla zafascynowanych małą drogą dziecięctwa Bożego.
Innej drogi do nieba nie ma i nie będzie… To droga dziecka Bożego, które ufa do końca Bogu, Temu, który jest samą Mocą i Świętością, jak napisała św. Teresa od Dzieciątka Jezus.
Zapraszam zatem Ciebie, Siostro i Bracie, do przeżycia tych dni wraz z tą wyjątkową Świętą, Najmłodszym Doktorem Kościoła i ze św. Michałem Archaniołem, przeżywając 29 września święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
Osoby, które nie będą mogły dotrzeć do Wrocławia, mogą oglądać transmisję na żywo na stronie: www.airmax.pl/kamery/wroclawolbin