aktualności klasztoru Wrocław wróć

Ogłoszenia duszpasterskie na 12. Niedzielę Zwykłą – 23 czerwca


23 czerwca, 2024

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedziele po Mszy św. o godz. 13:00, a od poniedziałku do soboty, o godz. 17:30.
  1. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w VII Weekendzie Ewangelizacyjnym „Ochrzczeni Ogniem”. Dzisiaj zwieńczenie w parafii pw. Św. Maurycego: o godz. 17:00 koncert uwielbienia – Zespół Muzyki Sakralnej LUMEN i o 19:00 Eucharystia. Szczegółowy program znajduje się na plakacie w gablocie przed kościołem oraz na naszej stronie www.
  1. Jutro będziemy obchodzili Uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela, patrona miasta Wrocławia, naszej Archidiecezji i Archikatedry. Z tej racji Msza św. odpustowa zostanie odprawiona w sąsiedniej parafii – w Katedrze – o godz. 18:30 pod przewodnictwem Jego Ekscelencji ks. abpa Józefa Kupnego, Metropolity Wrocławskiego.
  1. We wtorek, 25 czerwca, o godz. 18:00 Msza św. o Dzieciątku Jezus i nabożeństwo Drogi Betlejemskiej.
  1. W sobotę, 29 czerwca, będziemy obchodzili Uroczystość Św. Apostołów Piotr i Pawła. W przeddzień, w piątek, o godz. 18:00 będzie już Msza św. wigilijna tej uroczystości. Składka zbierana w tę uroczystość jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. To także dzień imienin o. Piotra Ziewca, wikariusza parafii i zastępcy przeora. Zatem w sobotę o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św. w intencji solenizanta.
  1. Od następnej niedzieli, 30 czerwca, do końca września nie będzie Mszy św. akademickiej o godz. 19:30.
  1. Już dziś warto pomyśleć o pieszej pielgrzymce z Wrocławia na Jasną Górę od 3 do 10 sierpnia. To piękne doświadczenie modlitwy w drodze. Zapraszam do naszej grupy 18. karmelitańskiej. Zapisy będziemy prowadzili od następnej niedzieli. Ulotki są wyłożone na stoliku za ławkami. Szczegóły są na stronie: pielgrzymka.pl
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie naszej parafii. Niech Bóg wynagrodzi i obficie nam wszystkim błogosławi, abyśmy nie okazywali braku wiary, ale Bogu we wszystkim ufali.